0
ورود به حساب کاربری ثبت نام
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده تخته نرد بازی انفجار حکم پاسور کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
نتایج زنده
 
  Iran لیگ برتر
پرسپولیس
۲
۰
استقلال خوزستان
Finished
۱۶:۰۰
صنعت نفت آبادان
۰
۰
پدیده خراسان
Finished
۱۷:۳۰
  International Clubs لیگ اروپا یوفا , مرحله حذفی
لاتزیو روما
۰
۱
FC Sevilla
Finished
۲۱:۲۵
سلتیک گلاسگو
۰
۲
CF Valencia
Finished
۲۳:۳۰
Galatasaray
۱
۲
SL Benfica
Finished
۲۱:۲۵
Club Brugge
۲
۱
سالزبورگ
Finished
۲۳:۳۰
Olympiacos Piraeus
۲
۲
دیناموکیف
Finished
۲۱:۲۵
ویکتوریا پلزن
۲
۱
GNK Dinamo Zagreb
Finished
۲۳:۳۰
FC Stade Rennes
۳
۳
Real Betis Balompie
Finished
۲۱:۲۵
اسلاویا پراگ
۰
۰
KRC Genk
Finished
۲۱:۲۵
BATE Borisov
۱
۰
آرسنال
Finished
۲۱:۲۵
FC Zurich
۱
۳
ناپولی
Finished
۲۳:۳۰
Malmo FF
۱
۲
Chelsea FC
Finished
۲۳:۳۰
SK Rapid Wien
۰
۱
Inter Milano
Finished
۲۱:۲۵
اسپورتینگ سی بی
۰
۱
ويارئال
Finished
۲۳:۳۰
FC Krasnodar
۰
۰
Bayer 04 Leverkusen
Finished
۲۱:۲۵
FC Shakhtar Donetsk
۲
۲
Eintracht Frankfurt
Finished
۲۳:۳۰
  Qatar لیگ ستارگان
الریان
۳
۱
ال - عربی دوها
Finished
۲۰:۴۰
سلال
۲
۱
الغرافه
Finished
۱۸:۲۰
  United Arab Emirates لیگ خلیج فارس
النصر دوبی
۰
۱
شارجه
Finished
۱۹:۳۰
Fujairah FC
۰
۵
الجزیره دبی
Finished
۱۶:۵۵
  Egypt لیگ برتر
آلساوتی اسپورت
۴
۰
اسموها
Finished
۲۱:۰۰
ال - ماسری
۲
۰
میسر لل ماکاسا
Finished
۱۸:۳۰
دالکیا
۲
۲
EL Gounah
Finished
۱۶:۰۰
  India لیگ یک
کینگفیشر ایست بنگال
۵
۰
شیلونگ لایونگ
Finished
۱۵:۰۰
  International Clubs کوپا لیبرتادورس
SAO Paulo SP
۰
۰
CA Talleres De Cordoba
Finished
۰۳:۰۰
لیبرتاد آسونسیون
۵
۱
د استرونگست
Finished
۰۰:۴۵
Caracas FC
۰
۰
دلفین sc
Finished
۰۳:۰۰
یونیورسیداد د چیل
۰
۰
ملگار
Finished
۰۰:۴۵
  India سوپر لیگ هند
گوآ
۳
۰
اتلتیکو کولکاتا
Finished
۱۷:۳۰
  International Youth بازي هاي دوستانه ١٩ ساله ها
اسپانيا
۱
۱
اسکاتلند
Finished
۱۳:۳۰
یونان
۱
۰
روماني
Finished
۱۶:۳۰
Ranero Cf U19
۱
۶
Azerbaijan
Finished
۱۸:۳۰
Croatia
۱
۰
صربستان
Finished
۱۳:۳۰
  Italy سری س , جیرونه س
اوربس اسپورتیوا رگینا ۱۹۱۴
۰
۰
Potenza Calcio
Finished
۲۳:۰۰
رینده
۰
۱
سیتتا سیراکوزا
Finished
۱۷:۰۰
  Saudi Arabia لیگ حرفه ای صعودی
التعاون
۴
۰
احد مدینه
Finished
۱۹:۰۵
الفایها
۱
۲
الفاتح
Finished
۱۶:۱۵
  Brazil کوپا برزیل
SAO Raimundo RR
۰
۰
America Mineiro MG
Finished
۰۳:۰۰
SAO Jose RS
۰
۰
Chapecoense SC
Finished
۰۰:۳۰
بروسک
۱
۱
اتلتیکو گو
Finished
۰۲:۰۰
بواویستا
۱
۲
فیگورنس اس سی
Finished
۰۲:۰۰
Esporte Clube Avenida RS
۱
۰
Guarani FC SP
Finished
۰۲:۰۰
Tombense MG
۳
۰
اسپورت رسیف پی ای
Finished
۰۳:۰۰
Ypiranga AP
۰
۱
کویابا اسپورت کلاب
Finished
۰۳:۰۰
Moto Clube MA
۲
۰
ویتوریا BA
Finished
۰۳:۴۵
Campinense PB
۰
۲
باتوفوگو
Finished
۰۳:۰۰
ریو برانکو آ سی
۲
۲
Bahia BA
Finished
۰۵:۰۰
رعال دیسپورتیو آریکامس رو
۱
۴
آوای
Finished
۰۲:۰۰
CS Sergipe SE
۰
۲
گویاس گو
Finished
۰۲:۰۰
SAO Raimundo EC PA
۰
۲
کریکاما اس سی
Finished
۰۱:۳۰
Galvez EC AC
۰
۱
ا بی سی ارن
Finished
۰۲:۰۰
Serra ES
۱
۰
رمو پا
Finished
۰۲:۰۰
Operario FC MS
۱
۴
باتوفوگو
Finished
۰۳:۰۰
مانائوس
۱
۱
ویلا نوا
Finished
۰۴:۰۰
  Paraguay دسته برار , اپرتورا
ناچیونال اسونکوین
۲
۴
المپا اسونسیون
Finished
۰۲:۴۵
  France ملی
چمبلی
۲
۰
US Quevillaise-Rouen Metropole
Finished
۲۳:۰۰
  Costa Rica دسته برتر , کلاوسورا
هردیانو
۳
۲
سانتوس د گوپیلس
Finished
۰۵:۳۰
کارتاگینس
۰
۰
AD San Carlos
Finished
۰۵:۳۰
ال دی آلاجولنس
۱
۰
کارملیتا
Finished
۰۵:۳۵
پریز رلندون
۳
۰
لیمون اف سی
Finished
۰۰:۳۰
مونیکیپال
۲
۲
گودالوپ
Finished
۰۰:۳۵
  Russia FNL Cup
FC Chertanovo Moscow
۰
۲
شینیک یاروسلاو
Finished
۱۷:۰۰
FC Rotor
۱
۰
Pyunik Yerevan FC
Finished
۱۴:۱۵
FC Tyumen
۲
۰
Riga FC
Finished
۱۹:۴۵
FC Murom
۱
۲
FC Mordovia Saransk
Finished
۱۱:۳۰
FC Tyumen
-
-
FK Riga
Cancelled
۱۹:۴۵
  International Clubs بازی دوستانه
نیکوپول-ن پی جی یو
۰
۳
تاوریا اسکیف روزدول
Finished
۱۶:۳۰
Jsv Mariatrost
۲
۲
Sv Hausmannstaetten
Finished
۲۲:۴۵
ارارات موسکو
۲
۰
FC Strogino-M
Finished
۱۰:۳۰
شینیک ام یاراسلاو
۰
۱
Znamya Truda
Finished
۱۲:۳۰
Fc Ufa-2
۰
۰
ولگا آلیانوسک
Finished
۱۰:۰۰
Khimik-avgust Vurnary
۱
۲
نوستا نووتروتس
Finished
۱۴:۰۰
روبین کازان لی
۳
۰
Neftek. Nizhnekamsk
Finished
۱۲:۰۰
FK Jedinstvo Stara Pazova
۰
۰
Dunav Stari Banovci
Finished
۱۵:۳۰
پودیلیا خملنیتسکی
۳
۰
Sluch Starokonstyantyniv
Finished
۱۲:۳۰
راپوریا
۳
۱
دروژبا نیکولاوک
Finished
۱۳:۳۰
شیبلینگکیرچن-وارس یو اس وی
۱
۰
اس سی نیودورفل
Finished
۲۱:۰۰
FK Rosich
-
-
Saturn 2 Ramenskoe
Finished
۱۲:۳۰
Fc Minaj
۸
۱
Fc Agronyva
Finished
۱۷:۱۵
RB Halbenrain
۲
۷
USV RB Hof
Finished
۲۲:۱۰
Neftek. Nizhnekamsk
-
-
روبین کازان لی
Cancelled
۱۲:۰۰
CD Alcoyano
-
-
لوکوموتیو تبلیسی
Cancelled
۱۳:۳۰
FC Peremoga Dnipro
-
-
زاپوریژژیا
Cancelled
۱۴:۳۰
FC Kalush
-
-
Prykarpattia
Cancelled
۱۵:۰۰
دومزاله
۱
۰
NK Roltek Dob
Finished
۱۵:۳۰
Nyva Terebovlia
-
-
Sluch Krasilov
Cancelled
۱۵:۳۰
دولگوپرودنی
-
-
Fc Dinamo Sukhum
Finished
۱۵:۳۰
هیمستیتن
-
-
FC Augsburg II
Cancelled
۲۲:۰۰
  India جایزه سانتوس
Haryana
۰
۰
اوتار پرادش
Finished
۰۸:۰۰
هیماچل پرادش
۰
۱
پنجاب
Finished
۱۲:۰۰
  Ireland لیگ لینستر سنیور , دسته سنیور
Dublin University FC
۱
۲
Arklow Town FC
Finished
۲۳:۳۰
  Panama لیگ برتر ذخیره
سان فرانسیسکو اف سی (پن)
۰
۲
Costa Del Este FC
Finished
۰۱:۳۰
  Egypt دسته 2
ال شمس
۱
۰
کوکاکولا
Finished
۱۶:۰۰
  Brazil کاپیکسابا , سری آ , تاکا گینابارا , پلی اف
واسکو دا گاما
۳
۰
رسند
Finished
۰۳:۰۰
  Guatemala لیگ ملی , کلاوسورا
ژلاجو ام سی
۱
۱
مانیکیپال
Finished
۰۵:۳۰
کمونیکیشنز
۰
۰
سیکونالا
Finished
۰۳:۳۰
دپورتیوو ساناراته
۲
۱
آنتیگوا جی اف سی
Finished
۰۱:۱۵
CD Chiantla
۳
۰
پتاپا
Finished
۰۵:۳۰
  Argentina تورنو فدرال الف
داگلاس هایگ
۲
۲
کلوب اتلتیکو پارانا
Finished
۰۳:۳۰
  Israel لیگ آل , زنان
کیریات گات
۳
۰
هاپوئل رانانا
Finished
۲۱:۳۰
تل آویو یونیورسیتی
-
-
Hapoel Beer Sheva
Cancelled
۲۰:۴۵
هاپوئل نیر رامات هاشارون
-
-
مکابی کیشرونوت هدرا
Cancelled
۲۱:۰۰
اکادمی تیم دختران
-
-
مکابی هولون
Finished
۲۱:۰۰
مکابی کیشرونوت هدرا
-
-
هاپوئل نیر رامات هاشارون
Cancelled
۲۲:۰۰
  Nicaragua U20 Liga Primera Juvenil
Unan
-
-
Walter Ferretti
Cancelled
۰۲:۰۰
  Brazil پرنامبوسانو , سری الف 1 , مرله اول
فلامنگو د ارکووردا پی عی
-
-
سنترال
Cancelled
۰۲:۳۰
  Argentina اردوگاه . دسته ب برتر ناسیونال
تمپرلی رسرو
-
-
چاکاریتا جونیور
Cancelled
۱۵:۳۰
فررو کاریل استی
۳
۰
Nueva Chicago Res.
Finished
۱۵:۳۰
دالمین
-
-
آرسنال
Cancelled
۲۳:۳۰
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید