0
ورود به حساب کاربری ثبت نام
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده تخته نرد بازی انفجار حکم پاسور کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
نتایج زنده
 
  France لیگ 1
سنت اتیان
۲
۱
استراسبورگ
Finished
۲۱:۳۰
کائن
۰
۱
نانتس
Finished
۲۲:۰۰
  England قهرمانی
لیدز یونایتد
۲
۱
Swansea City
Finished
۲۳:۱۵
ایسوییچ تاون
۱
۱
دربی کانتی
Finished
۲۳:۱۵
پرستون نورت اند
۳
۱
نورویچ سیتی
Finished
۲۳:۱۵
شفلید یونایتد
۱
۰
میدلزبورگ اف سی
Finished
۲۳:۱۵
ردینگ
۲
۱
Blackburn Rovers
Finished
۲۳:۳۰
برین فورد
۱
۰
استون ویلا
Finished
۲۳:۱۵
Wigan Athletic
۰
۰
Stoke City
Finished
۲۳:۱۵
  International Clubs کوپا لیبرتادورس
Barcelona SC
۱
۰
دفنسور اسپورتینگ
Finished
۰۳:۰۰
CA Mineiro MG
۳
۲
Danubio FC
Finished
۰۰:۴۵
Independiente Medellin
۱
۱
Club Deportivo Palestino
Finished
۰۳:۰۰
  Switzerland لیگ حذفی
FC Lausanne-Sport
۳
۲
SC Kriens
Finished
۲۱:۳۰
  International Clubs کوپا سودامریکانا
CA River Plate (URU)
۰
۰
Santos FC
Finished
۰۰:۴۵
CSD Macara
۲
۱
گابیرا مونترا
Finished
۰۳:۰۰
  Brazil کوپا برزیل
آپارکیدنس گو
۱
۰
پونت پرتا سپ
Finished
۰۰:۴۵
Imperatriz MA
۱
۱
ناتیکو
Finished
۰۳:۰۰
Bragantino Clube Para PA
۱
۰
آسا آل
Finished
۲۲:۰۰
بززیلنس
۰
۰
سی آر بی آل
Finished
۲۲:۰۰
  Switzerland سوپر جام
لوزرن
۱
۳
سیون
Finished
۲۱:۱۵
  India سوپر لیگ هند
مامبیا سیتی
۰
۲
نورتست یونایتد
Finished
۱۷:۳۰
  Italy سری س , جیرونه س
سیکولا لنزیو
۲
۱
بیسکلاج
Finished
۲۳:۰۰
یووه استابیا
۰
۰
کاتانزارو
Finished
۲۳:۰۰
پاگانیس کالکیو ۱۹۲۶
۱
۳
مونوپولی
Finished
۲۳:۰۰
تراپانی کالسیو
۱
۰
کالکیو کاتانیا
Finished
۲۳:۰۰
US Vibonese Calcio
۰
۲
FC Rieti
Finished
۱۷:۰۰
ویتربس کاسترنس
۱
۰
فرانکاویلا کالکیو
Finished
۱۷:۰۰
ماترا
-
-
Cavese 1919
بازی شروع نشده است
۲۳:۰۰
  Algeria لیگ 1
AS Ain Mlila
۰
۰
آلگر
Finished
۱۷:۳۰
ستیف
۱
۰
المپیک مدال
Finished
۱۹:۳۰
بلوژدد
۲
۱
جی اس کابیلی
Finished
۱۷:۳۰
  International Clubs بازی دوستانه
ودوز لودز
۳
۲
جی کی اس تیچی 71
Finished
۱۴:۳۰
گورنیک لکزنا
۱
۰
پولوی
Finished
۱۴:۳۰
بوکورستی
۰
۰
وینتا تورنو ماگورله
Finished
۱۳:۳۰
FK Zvezdara
۱
۱
اوکوموتیو بئوگارد
Finished
۱۳:۳۰
FC Rapid Lugano
۳
۴
AC Sementina
Finished
۲۲:۳۰
FK Teleoptik
۰
۰
مکوا ساباک
Finished
۱۳:۳۰
ایندیجا
۰
۲
FK Zarkovo
Finished
۱۵:۰۰
کرمین کرمنچاک
۱
۰
پی‌اف‌سی دی اولکساندریا
Finished
۱۴:۳۰
رکورد بیلسکو بیالا
۳
۲
Piast Gliwice II
Finished
۱۲:۳۰
Usv Pircha
۴
۳
Tsv Kirchberg-raab
Finished
۲۲:۴۵
اددر بی کی
۳
۰
اسواروسکی
Finished
۱۸:۳۰
جی کی اس جاسترزبی
۲
۰
اسکرا سزستوچوا
Finished
۱۹:۱۵
کزم پیترا نیمت
۲
۱
فورستا ساکیوا
Finished
۱۳:۳۰
Strogino-2
۱
۴
Zelenograd
Finished
۱۲:۳۰
FC Yerevan
۰
۱
FC Lokomotiv Yerevan
Finished
۱۲:۳۰
کولوبارا لازارواچ
۱
۲
FK Trajal Krusevac
Finished
۱۵:۳۰
پیرین بلاگوگراد
۳
۲
پی‌اف‌سی ویهران سامدانیکی
Finished
۱۶:۰۰
TSV 1860 Munich II
۱
۱
پیپینسرید
Finished
۲۱:۳۰
اولوموک
۱
۳
SK Spartak Hulin
Finished
۲۰:۰۰
اونترفوهرینگ
۴
۲
VFB Hallbergmoos
Finished
۲۲:۰۰
Neftek. Nizhnekamsk
۳
۳
یوفا
Finished
۱۰:۰۰
پلیستر بیتولا
-
-
متالاچ
بازی شروع نشده است
۱۴:۳۰
پولیتهینیسا تیمیسوارا
۰
۰
ACS Dumbravita
Finished
۱۶:۳۰
اسکی لیسن
۱
۳
اسکالیسا
Finished
۱۹:۳۰
وارفوردو-گیولا ترمال
۰
۵
بیکیسکابا الور
Finished
۲۰:۳۰
اسمانینگ
۰
۳
Turkgucu Ataspor Munchen
Finished
۲۱:۳۰
دونااو
۲
۱
SC Leopoldsdorf/Wien
Finished
۲۱:۳۰
SVU Gleinstatten
۲
۱
تاس گروس فلوریان
Finished
۲۲:۰۰
Lokomotiv-m Lfk
-
-
Peresvet Domodedovo
Cancelled
۱۰:۳۰
میژو مکسیان تیچند
-
-
چینات
Cancelled
۱۲:۳۰
Fc Nyva-v Vinnytsia
-
-
Nyva Terebovlia
Cancelled
۱۴:۰۰
بزانیجا بلگراد
-
-
آملادینا نوی
Cancelled
۱۴:۳۰
چینات
-
-
میژو هاکا
Cancelled
۱۴:۳۰
بروداراک
-
-
FK Radnicki Zrenjanin
Cancelled
۱۵:۰۰
Oks Stomil Olsztyn
-
-
جی کی اس بلچاتوی
Cancelled
۱۵:۳۰
کالوگا
۰
۴
کاماز نابرژنی چنلی
Finished
۱۶:۰۰
رادنیکی1923
۱
۳
Tabane 1970
Finished
۱۶:۳۰
آنیرا 2004 اسلوبزیا
۲
۰
داکیا اونیرا برایلا
Finished
۱۶:۳۰
کروپا
۱
۲
FK Kozara Gradiska
Finished
۱۷:۰۰
Agrobiznes Volochisk
۲
۰
Podillya Khmelnitskiy
Finished
۱۷:۰۰
Fk Vrcin
۱
۷
FK Buducnost Krusik
Finished
۱۷:۳۰
کوستوسیجا
۱
۱
Dugo Selo
Finished
۱۷:۳۰
لابونیشتا
-
-
اف کی ولازریمی
Cancelled
۱۷:۳۰
لوکوموتیو موسکو
-
-
کونگزوینگر
Cancelled
۱۸:۳۰
زدرالوی
۴
۱
بجلوار
Finished
۱۸:۳۰
فوزینار
۰
۳
رودار والنجه
Finished
۱۹:۰۰
SNK Radgona
۰
۳
Nk Bistrica
Finished
۱۹:۳۰
روزوج کاتوویک
۴
۰
MKS Trzebinia Siersza
Finished
۱۹:۳۰
اوسجیک
-
-
تریگلاو
Cancelled
۲۰:۰۰
FC Koper
-
-
Jadran Dekani
Cancelled
۲۰:۳۰
هودمزو واسارهلیی فس
۰
۳
اسزئول اس سی
Finished
۲۰:۳۰
ویکینگ
۵
۱
ساندنس یو ال اف
Finished
۲۰:۳۰
A-Xiii Auhof Center
۱
۷
وینر اسپرت کلاب
Finished
۲۱:۰۰
Vfb Frohnhausen 1912
-
-
شوارز ویس ایسن
Cancelled
۲۱:۱۵
وینر ویکتوریا
۴
۱
Lac Inter
Finished
۲۱:۳۰
نفتا لنداوا
۷
۰
Andrashida LSC
Finished
۲۲:۰۰
  Italy سری س , جیرونه الف
آرزو
۱
۱
Juventus U23
Finished
۲۱:۰۰
Virtus Entella
۲
۱
FC Pro Vercelli 1892
Finished
۲۱:۰۰
آلساندریا کالسیو
۰
۰
اولبیا کلسیو
Finished
۲۰:۳۰
کنئو
۱
۱
روبور سینا
Finished
۱۷:۰۰
Aurora Pro Patria 1919
۱
۰
Novara Calcio
Finished
۲۱:۰۰
کاراریس کالسیو
۰
۲
پیاکنزا کالکیو ۱۹۱۹
Finished
۱۷:۰۰
آریزا چئنا
۱
۰
لوکیزی لیبرتاس
Finished
۲۱:۰۰
پیستویسه
۱
۱
Albissola 2010
Finished
۲۱:۰۰
AC Gozzano
۱
۱
pontedera
Finished
۱۷:۰۰
  Saudi Arabia لیگ حرفه ای صعودی
AL Hazem FC
۱
۰
آل باطن
Finished
۱۶:۲۰
الاتفاق
۳
۴
الفضلی
Finished
۱۸:۴۰
  International Clubs ليگ قهرمانان اروپا،مرحله حذفي
تاتنهام هاتسپر
۳
۰
Borussia Dortmund
Finished
۲۳:۳۰
Ajax Amsterdam
۱
۲
رئال مادرید
Finished
۲۳:۳۰
  Mexico کوپا مکزیک , کلاوسورا , گروه 3
دورادوس د سینالوئا
۳
۰
CA Zacatepec
Finished
۰۶:۳۰
  Uganda لیگ برتر
کی سی سی اف سی
۲
۰
بول
Finished
۱۶:۳۰
Nyamityobora FC
۰
۲
اکسپپرس افسی
Finished
۱۷:۰۰
  Italy سری د , جیرونه اف
فورلی
۱
۲
Asd Romagna Centro Cesena
Finished
۲۳:۰۰
فرانساویلا کالکیو 1927
۲
۱
کاستلفیدارو
Finished
۱۷:۰۰
Isernia Fc 1928
۱
۰
اس.نیکولاکالسیو ترامو
Finished
۱۷:۳۰
سامورس
۱
۰
آوزانو کالسیو آ اس دی
Finished
۱۷:۰۰
Santarcangelo Calcio 1926
۰
۱
ASD Montegiorgio Calcio
Finished
۱۷:۰۰
  Algeria لیگ 1 الجزایر 21 ساله ها
ستیف
۳
۰
المپیک مدال
Finished
۱۶:۳۰
بلوژدد
۰
۴
جی اس کابیلی
Finished
۱۳:۳۰
عین ملیلا
-
-
آلگر
Cancelled
۱۳:۳۰
  Greece U19 Super League
Panionios
۰
۰
Apollon Smirnis
Finished
۱۶:۳۰
  India جایزه سانتوس
اوتراخاند
۱
۴
چندیگار
Finished
۱۲:۰۰
  Brazil کاپیکسابا , سری آ , مرحله افتادن
نووا ایگواسو
۱
۰
گویتاکاز ار جی
Finished
۲۳:۰۰
ماکائه
۱
۱
امریکا ار جی
Finished
۲۳:۰۰
  Italy سری د , جیرونه ج
آلبالونگا کالسیو
۱
۱
Socio Culturale Castiadas
Finished
۱۷:۰۰
Us Avellino 1912
۱
۰
فلامینیا
Finished
۱۷:۰۰
لوپا رم اف سی
۰
۲
تراستور
Finished
۱۷:۰۰
  Qatar Qatargas League
Al Mesaimeer
۱
۴
AL Wakrah
Finished
۲۰:۳۰
  Argentina اردوگاه . دسته ب برتر ناسیونال
لوس آندس
۲
۱
Club Almagro
Finished
۲۳:۳۰
  Ireland لیگ لینستر سنیور , دسته سنیور
Maynooth University Town FC
۴
۲
Glebe North FC
Finished
۲۳:۳۰
  Greece جام اسپانیا ( منطقه شرق اتریکا )
Aris Voulas
۱
۰
Anoiksi
Finished
۱۷:۰۰
گلیکا نرا
۰
۱
AO Neos Acharnaikos
Finished
۱۷:۰۰
  Italy Campionato Nazionale Dante Berretti
US Alessandria Calcio 1912
۱
۱
FC Sudtirol
Finished
۱۷:۳۰
  Hong Kong دسته ذخیره
Hoi King
-
-
Kwoon Chung Southern
Cancelled
۱۴:۰۰
  Moldova جام حذفی ائو توتوانو
Buiucani 17
-
-
Sssf N1
Cancelled
۱۵:۰۰
  Russia Rostov Region Championship
Ska-2-dgtu
-
-
Chayka M
Cancelled
۱۵:۳۰
  Greece جام اسپانیا ( منطقه اتنی )
Chaidari AO
۱
۳
Agios Ierotheos
Finished
۱۶:۳۰
  Greece Cup EPS Achaias
Kalavryta
۱
۳
APS Patrai
Finished
۱۶:۳۰
  Italy سری د , جیرونه ب
پرو سستو
-
-
برگامو ۱۹۰۹
Cancelled
۱۷:۰۰
  Italy سری د , جیرونه ای
Aglianese Calcio 1923
۱
۰
پینانس
Finished
۱۷:۰۰
پونساکو ۱۹۲۰ اسسد
۱
۱
مونتوارچی
Finished
۱۷:۰۰
  Italy سری د , جیرونه الف
Stresa Sportiva
-
-
بورگارو 1965
Cancelled
۱۷:۰۰
  Guatemala لیگ ملی , کلاوسورا
دپورتیوو مالکاتکو
۱
۰
کوبان ایمپریال
Finished
۲۱:۳۰
Deportivo Iztapa
۰
۱
دپورتیوو گواستاتویا
Finished
۲۲:۳۰
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید