0
ورود به حساب کاربری ثبت نام
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده تخته نرد بازی انفجار حکم پاسور کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
نتایج زنده
 
  Spain لالیگا اسپانیا
بارسلونا
-
-
Real Valladolid
inprogress
۲۳:۱۵
Rayo Vallecano
۰
۱
اتلتیکو مادرید
Finished
۱۸:۴۵
رئال سوسیه داد
۳
۰
لگانس
Finished
۲۱:۰۰
سلتاویگو
۱
۴
لوانته
Finished
۱۵:۳۰
  Qatar لیگ ستارگان
السعد
۶
۲
ال - خور
Finished
۱۹:۴۰
الدوحيل
۱
۰
ال- سایلییا
Finished
۱۷:۱۵
  Italy سری آ
آتالانتا برگاماسکو کلسیو
-
-
میلان
inprogress
۲۳:۰۰
کالیاری کالسیو
۲
۱
Parma Calcio 1913 S.r.l.
Finished
۲۰:۳۰
  Netherlands لیگ برتر فوتبال هلند
اس سی هیرنوین
-
-
ایندهون
inprogress
۲۲:۱۵
آلیمار
۳
۰
ونلو
Finished
۲۱:۰۰
ویتزه آرنهم
-
-
ویلیام تیلبرگ اا
inprogress
۲۳:۱۵
هراکلس آلملو
-
-
Fortuna Sittard
inprogress
۲۲:۱۵
  France لیگ 1
المپیک مارسیل
۲
۰
اس سی آمینز
Finished
۱۹:۳۰
موناکو
-
-
نانتس
inprogress
۲۲:۳۰
انگرا اسکو
-
-
او جی سی نیس
inprogress
۲۲:۳۰
  Scotland برترین
گلاسگوو رانجرز
۰
۰
اس تی جانستون
Finished
۱۸:۳۰
آبردین
۲
۲
ST Mirren
Finished
۱۸:۳۰
هیربین
۲
۰
هامیلتون آکادمیکال
Finished
۱۸:۳۰
Livingston FC
۱
۲
دوندی اف سی
Finished
۱۸:۳۰
  Germany بوندسلیگا
هوفنهایم
۳
۰
هانوفر 96
Finished
۱۸:۰۰
اشتوتگارت
۱
۳
لاپزیک
Finished
۱۸:۰۰
شالکه 04
۰
۰
اس سی فریبورگ
Finished
۱۸:۰۰
هرتا برلین
۱
۱
وردربرمن
Finished
۲۱:۰۰
ولفسبورگ
۳
۰
ماینز
Finished
۱۸:۰۰
  Iran لیگ برتر
پارس جنوبی جم بوشهر
۳
۱
FC Nassaji Mazandaran
Finished
۱۵:۳۰
  Australia لیگ - الف
پرت گلوری اف سی
۴
۰
بریسبن روور
Finished
۱۴:۳۰
ادلایدیونایتد
۱
۳
سیدنی واندرز
Finished
۱۲:۲۰
  Turkey سوپر لیگ
فنرباغچه
۱
۱
اتیکر کونیسپور1922
Finished
۱۹:۳۰
آخیسار بلدیه
۰
۰
MKE Ankaragucu
Finished
۱۴:۰۰
بورسااسپور
۰
۲
Caykur Rizespor
Finished
۱۶:۳۰
  Israel لیگ برتر
مکابی تل آویو
۳
۰
هاپوئل ایرونی کیریات شمونا
Finished
۲۲:۰۰
هاپوئل رانانا
۰
۰
Hapoel Tel Aviv FC
Finished
۱۷:۳۰
ایرونی اشدود
۲
۱
هاپوئل بنی ساخنین
Finished
۱۹:۳۰
بنی یهوپا تل اویو
۴
۲
هاپوئل هیفا
Finished
۱۹:۴۵
  Sweden جام اسلواکی , گروه 1
ایک
۱
۰
جانکوپینگز سودرا
Finished
۱۶:۳۰
Orgryte IS
۲
۰
نوربی ایف
Finished
۱۶:۳۰
  England قهرمانی
شفلید یونایتد
۴
۰
ردینگ
Finished
۱۸:۳۰
بولتون واندسون
۰
۴
نورویچ سیتی
Finished
۱۸:۳۰
پرستون نورت اند
۰
۰
ناتینگهام فارست
Finished
۱۸:۳۰
ایسوییچ تاون
۱
۱
Stoke City
Finished
۱۸:۳۰
استون ویلا
۰
۲
West Bromwich Albion
Finished
۱۸:۳۰
Rotherham United
۲
۲
شفلید ودنزدی
Finished
۱۶:۳۰
Swansea City
-
-
برین فورد
Cancelled
۱۸:۳۰
  Serbia سوپر لیگ
سرونا زوزدا
۴
۰
وجودینا نوی ساد
Finished
۱۸:۳۰
باکا پالانکا
۰
۳
پارتیزان بگراد
Finished
۱۵:۳۰
FK Proleter Novi Sad
۰
۰
رادنیک سوردولیکا
Finished
۱۶:۳۰
ماکوا ساباک
۰
۱
ملادوست لوکانی
Finished
۱۶:۳۰
رادنیکی نیس
۲
۰
کوکاریکی
Finished
۱۷:۳۰
  Spain لالیگا 2 اسپانیا
RC Deportivo La Coruna
۱
۱
گیمناستیک د تاراگونا
Finished
۱۸:۳۰
کادیز
-
-
تینیریفا
inprogress
۲۳:۰۰
رعال زاراگوزا
۰
۰
الباکت بالومپی
Finished
۲۰:۳۰
رعال اویدد
-
-
الکورکون
inprogress
۲۲:۳۰
Elche CF
۲
۰
UD Extremadura
Finished
۲۰:۳۰
  England جام حذفی فوتبال انگلیس
نیوپورت کانتی
۱
۴
منچستر سیتی
Finished
۲۱:۰۰
بریگتوم هاو البیون
۲
۱
Derby County
Finished
۱۶:۰۰
AFC Wimbledon
۰
۱
میلوال
Finished
۱۸:۳۰
  Cyprus دسته 1
الکی اوروکلینیس
۱
۳
اپولون لیماسول
Finished
۲۰:۳۰
آپوئل نیکوزیا
۲
۲
ائک لارناسا
Finished
۱۸:۳۰
Enosis Neon Paralimni
۱
۱
پافوس
Finished
۱۹:۳۰
  Bolivia لیگ حرفه ای بولیوی , اپرتورا
کلوب بولیوار
-
-
Always Ready
inprogress
۲۳:۳۰
بلومینگ سانتا کروز
-
-
کلوب آرورا
inprogress
۲۲:۳۰
  Scotland لیگ دو
کلاید
۱
۰
Albion Rovers
Finished
۱۸:۳۰
سیتی
-
-
برویچ رانگرس
Cancelled
۱۸:۳۰
کادنبی
۲
۴
آنان آتلتیک
Finished
۱۸:۳۰
الگین سیتی
۳
۲
استیرلینگ آلبیون
Finished
۱۸:۳۰
پترهید
۲
۱
Queens Park FC
Finished
۱۸:۳۰
  Portugal لیگ برتر
ریو اوه
۱
۲
CD Santa Clara
Finished
۰۰:۰۰
گیمارش
۲
۰
پورتیموننس اسک
Finished
۲۱:۳۰
CD Nacional Madeira
۴
۰
فیرنسه
Finished
۱۹:۰۰
  Egypt لیگ برتر
اینتگ آل هاربی
۰
۱
الاهلی سیر
Finished
۲۰:۳۰
اسماعیلی اس سی
۳
۲
Nogoom EL Mostakbal
Finished
۱۷:۳۰
  Romania لیگ 1
FC Cfr 1907 Cluj
۱
۱
آسترا جیورجیو
Finished
۲۱:۳۰
AFC Hermannstadt
۰
۱
یونیورسیتاد کرایوا
Finished
۱۵:۳۰
  Belgium دسته یک الف
کی وی ار اس وازلند بورن
-
-
کا آ آ جنت
inprogress
۲۳:۰۰
زولت وارگم
-
-
ترودنس
inprogress
۲۲:۳۰
کی وی کورتریک
۱
۲
رویال چارلروی اس سی
Finished
۲۰:۳۰
کی وی اوستند
-
-
اوپن
inprogress
۲۲:۳۰
  Germany بوندسلیگا
اس تی پائولی
۱
۲
ارژبریج آئو
Finished
۱۵:۳۰
هایدنهیم
۲
۲
Hamburger SV
Finished
۱۵:۳۰
دویسبورگ
۲
۳
یونیون برلین
Finished
۱۵:۳۰
اینگولشتات 04
۲
۱
بوخوم
Finished
۱۵:۳۰
  Argentina سوپر لیگ
ولز سارس فیلد
۱
۱
کلون دی سانتا
Finished
۰۱:۳۰
اونیون د سانتا
۳
۰
اتلتیکو توکومان
Finished
۰۱:۳۰
San Martin De Tucuman
۰
۰
بلگرانو
Finished
۰۳:۴۰
سان لورنزو
-
-
نیولس اولد بویس
inprogress
۲۳:۴۰
  Paraguay دسته برار , اپرتورا
اسپورتیو لوکونو
۰
۲
گوارانی آسونکیون
Finished
۰۲:۰۰
  Colombia برتر الف , اپرتورا
میلوناریوس
-
-
اتلتیکو هویلا
inprogress
۲۳:۴۵
  Greece سوپر جام
پاناتینایکوس
۱
۰
استرس تریپلیس
Finished
۲۰:۳۰
پاس گیانیا
۰
۲
آترومیتوس آتینون
Finished
۲۱:۰۰
  Switzerland لیگ حذفی
سروت اف سی
۰
۰
ویل 1900
Finished
۲۱:۳۰
FC Lausanne-Sport
۱
۰
راپرسویل-جونا
Finished
۱۹:۳۰
شافهاسین
۱
۲
SC Kriens
Finished
۲۰:۰۰
  Germany Amateur لیگ منطقه ای شرق
ار او تی ویس اسن
۲
۰
TV Herkenrath
Finished
۱۶:۳۰
بورسیا دورتمند
۱
۱
اس سی ویدنبراک
Finished
۱۶:۳۰
واتنسچید ۰۹
۰
۰
بونر
Finished
۱۶:۳۰
SV 19 Straelen
۱
۱
واپرتالر
Finished
۱۶:۳۰
بورسیا مونشن گلادباخ
۱
۰
رویدینگاسون
Finished
۱۶:۳۰
اس سی ورل
۱
۱
1. FC Kaan-Marienborn
Finished
۱۶:۳۰
  Wales لیگ برتر , دور قهرمانی
د نیو ساینتس
۲
۲
باری تاون
Finished
۱۸:۰۰
نیوتاون ای اف سی
۳
۲
Caernarfon Town FC
Finished
۱۸:۰۰
  Poland لیگ برتر فوتبال لهستان
جاگیلونیا بیالیستوک
۱
۰
پلاک
Finished
۱۸:۰۰
کورونا کیلک
-
-
لچیا جیدانسک
inprogress
۲۳:۰۰
Zaglebie Sosnowiec
۳
۲
ارکا گدینیا
Finished
۲۰:۳۰
  England لیگ یک
Barnsley FC
۲
۱
Wycombe Wanderers
Finished
۱۸:۳۰
سوتند یونایتد
۳
۳
پورتموث
Finished
۱۶:۰۰
برادفثد سینی
۰
۰
پلیموت آرگیل
Finished
۱۸:۳۰
اتلتیک چارلتون
۰
۰
بلکپول
Finished
۱۸:۳۰
شریوسبوری تاون
۱
۱
Burton Albion
Finished
۱۸:۳۰
فلیتوود توئون
۱
۲
Luton Town
Finished
۱۸:۳۰
Coventry City
۳
۰
والسال
Finished
۱۸:۳۰
گیلینگهام اف سی
۱
۰
اسکانتورپ یونایتد
Finished
۱۸:۳۰
اسکفورد یونایتد
۰
۱
پتربورگ یوناتد
Finished
۱۸:۳۰
  Turkey لیگ
عمارنیه اسپور
۲
۰
بالیکسیرسپور
Finished
۱۴:۰۰
هاتای اسپور
۱
۱
ادانا دمیرسپور
Finished
۱۴:۰۰
التای الزمیر
۱
۰
بولوسپور
Finished
۱۶:۳۰
  Portugal لیگ سگوندا
فامالیکائو
۳
۲
اکادمی د ویسو
Finished
۲۰:۳۰
اس سی وارزیم
۰
۱
بنفیکا ب
Finished
۱۴:۳۰
کووا پیداد
۱
۱
پنافیل
Finished
۱۸:۳۰
  Chile برتر ب
بارنچی
۲
۰
سن فلیپه
Finished
۰۲:۳۰
  England لیگ دو
لینکولن سیتی
۲
۲
استیوناگ
Finished
۱۸:۳۰
فورست گرین روورس
۳
۰
یوویل تاون
Finished
۱۸:۳۰
نوتس کانتری
۱
۰
مانسفیلد تون
Finished
۱۶:۳۰
اکستر سیتی
۰
۱
Bury FC
Finished
۱۸:۳۰
گریمسبی تون
۱
۰
چلتنهام تاون
Finished
۱۸:۳۰
Macclesfield Town
۱
۱
گلچستر یونایتد
Finished
۱۸:۳۰
نیوپورت کانتی
-
-
اسوینتون تون
Cancelled
۱۸:۳۰
Northampton Town
۰
۰
کراولی تان
Finished
۱۸:۳۰
Oldham Athletic
۱
۱
کرو الکساندر
Finished
۱۸:۳۰
پورت واله
۰
۱
موروکامبه
Finished
۱۸:۳۰
کامبریج یونایتد
۰
۰
Tranmere Rovers
Finished
۱۸:۳۰
کارلیسل یونایتد
۲
۳
Milton Keynes Dons
Finished
۱۸:۳۰
  Switzerland سوپر جام
لوزرن
۰
۳
لوگانو
Finished
۲۱:۳۰
اس تی گالن
۱
۳
تون
Finished
۲۱:۳۰
  Mexico دسته سگوندا
نوو چیمالهواکان
۱
۱
اوکلوتس د لا یوناچ
Finished
۰۰:۳۰
  Croatia هونولولو
HNK Gorica
۲
۲
اینتر زاپرسیک
Finished
۲۰:۰۰
رجیکا
۰
۰
حاجدوک اسپلیت
Finished
۱۷:۳۰
  Italy سری ب
آسکولی پیکچیو 1898
۲
۴
اسپورتیو سالرنیتانا
Finished
۲۰:۳۰
کارپی
۰
۱
پروگیا کالکیو اسپا
Finished
۱۷:۳۰
Calcio Padova
۱
۱
فوجیا کالکیو
Finished
۱۷:۳۰
Benevento Calcio
۱
۰
سیتادلا
Finished
۱۷:۳۰
  Brazil پائولیستا , سری الف 1
ردبول بریزیل
۳
۱
باتوفوگو
Finished
۰۲:۳۰
سائو کاتانو اس پی
۴
۴
براگانیتو
Finished
۲۲:۰۰
ایتوانو اس پی
۲
۰
میراسول
Finished
۰۰:۱۵
  Chile دسته برتر
دپورتس اونیون لا کالرا
۲
۰
پالستینو
Finished
۰۰:۳۰
Coquimbo Unido
۱
۲
دپورتیویونیورسیتاد
Finished
۰۳:۰۰
دپورتس لکویکوئه
۰
۰
کوریکو اندیو
Finished
۱۸:۳۰
  Scotland جام حذفی
Connah'S Quay Nomads
-
-
Edinburgh City
inprogress
۲۲:۵۵
  Greece U19 Super League
FC Levadiakos
۱
۲
Panaitolikos
Finished
۱۲:۰۰
  Australia لیگ برتر ملی , زنان
لایونز اف سی
۲
۰
مورنتو بای جنت
Finished
۱۰:۳۰
لوگان لاینینگ
۲
۳
د گپ اف سی
Finished
۱۰:۳۰
  Mexico دسته برتر , کلاوسورا
مورلیا
۲
۳
مونتری
Finished
۰۴:۳۰
پوبلا
۱
۱
اتلتیکو پچوکا
Finished
۰۶:۳۰
کلوب تیجانا
۳
۰
تیبورون راجس د وراکروز
Finished
۰۶:۳۶
  Israel دسته 1 برتر 19 ساله ها
Hapoel Ramat Gan Efrayim
۰
۰
مکابی تل آویو
Finished
۱۲:۳۰
  Azerbaijan لیگ برتر
زیرا
۰
۰
نفتچی باکو پی اف سی
Finished
۱۷:۰۰
کشلا اف کی
۲
۱
اف کی سومگاییت
Finished
۱۴:۳۰
  Austria جام سوپر لیگ راگبی
LASK Linz
۶
۰
SKN St. Poelten
Finished
۱۴:۳۰
  Peru Primera Division, Apertura
الیانزا لیما
۳
۰
اسپورت اسوسيشينت بويز
Finished
۰۴:۳۰
دپورتیوو سن مارتین
۱
۱
د کاجامارکا
Finished
۲۱:۴۵
  Australia لیگ برتر ملی کواینسلند 20 ساله ها
لایونز اف سی
۵
۲
مورنتو بای جنت
Finished
۰۸:۳۰
  International Clubs بازی دوستانه
نیوکاسل یونایتد
۱
۱
زسکا مسکو
Finished
۱۴:۳۰
FK Milutinac
۳
۲
Fk Rusanj
Finished
۱۱:۳۰
کراپین
۴
۰
وینوگرادار
Finished
۱۲:۳۰
Saturn 2 Ramenskoe
۱۴
۰
Fk Konev-bor Kolomna
Finished
۱۴:۳۰
دولگوپرودنی
۲
۰
سوکول ساراتوف
Finished
۱۶:۰۰
Western Spirit
-
-
North Brisbane FC
بازی شروع نشده است
۱۱:۳۰
اسکولار رسیتا
۱
۱
ریپنسیا تیمیسوارا
Finished
۱۲:۳۰
اف کی سومادیجا اراندلوواک
۴
۰
Fk Zabrezje
Finished
۱۲:۳۰
اوکوموتیو بئوگارد
۰
۲
اف کی اسرمسیکا
Finished
۱۳:۳۰
GASV Poelfing Brunn
۴
۲
SV SW Grambach
Finished
۱۴:۳۰
دونایوجواروس پالحالما
۱
۰
اردی
Finished
۱۴:۳۰
ایسکارا زلینا
۲
۲
Dugo Selo
Finished
۱۵:۰۰
آملادینا نوی
۳
۲
Fk 1 Maj Ruma
Finished
۱۵:۰۰
Napredak Medosevac
۲
۰
کرونا مورکی لاگ
Finished
۱۵:۱۵
Fk Kabel Novi Sad
۳
۱
ایندیجا
Finished
۱۶:۳۰
FC Ehrenhausen
-
-
SV Gralla
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰
سیبنیک
۲
۰
NK Lucko
Finished
۱۶:۳۰
اس سی تیم وینر لینین
۴
۳
لانگن روهر
Finished
۱۶:۳۰
Eintracht Stadtallendorf
۲
۲
SG Barockstadt Fulda-Lehnerz
Finished
۱۶:۳۰
الومینیج کیدریکوو
۰
۲
رودار والنجه
Finished
۱۷:۰۰
ماترزبورگ
۱
۲
آستریا کایجنفورت
Finished
۱۷:۳۰
  Sweden جام اسلواکی , گروه 5
هاچیکن
۶
۱
IK Brage
Finished
۱۶:۳۰
FC Rosengaard 1917
۱
۳
بروماپوجکارنا
Finished
۱۶:۳۰
  Turkey Amateur لیگ 1 , 21 ساله ها
عمرانیه اسپور
۲
۱
بالیکسیرسپور
Finished
۱۰:۳۰
Altay SK
۱
۲
بولوسپور
Finished
۱۲:۳۰
Hatayspor
-
-
ادانا دمیرسپور
بازی شروع نشده است
۱۳:۳۰
  Denmark سوپر لیگ
نوردجالند
۲
۱
هوبرو لک
Finished
۱۸:۳۰
  Bulgaria اولین لیگ حرفه ای
Pofc Botev Vratsa
۱
۰
ویتوشا بیستریکا
Finished
۱۴:۰۰
چرنومور وارنا
۲
۰
زسکا سوفیه
Finished
۱۶:۳۰
پی‌اف‌کی بوتو پلودیو
۱
۰
اسلاویا سوفیا
Finished
۱۹:۰۰
  Malta لیگ برتر , دور اصلی
والتا
۳
۳
سنگلی اتلتیک
Finished
۱۶:۳۰
اندریو
۱
۲
هیربیان
Finished
۱۶:۳۰
فلوریانا اف سی
۰
۱
Qormi FC
Finished
۱۸:۴۵
هامران اسپارتانس
۰
۱
موستا
Finished
۱۸:۳۰
  France National 2
Lusitanos Saint-Maur
-
-
Sedan-Ardennes
Finished
۲۰:۳۰
Boulogne Billancourt
-
-
Mantes 78 FC
Finished
۲۱:۳۰
Olympique Lyon 2
-
-
Endoume
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
  England لیگ ملی
لیتون اورینت
۰
۱
مایدنهد یونایتد
Finished
۱۸:۳۰
سولیهال موورس
۲
۲
Barnet FC
Finished
۱۸:۳۰
فیلده
۰
۱
Chesterfield FC
Finished
۱۸:۳۰
بورهم وود
۰
۴
هارتپول یونایتد
Finished
۱۸:۳۰
بروملی
۲
۰
مایدستون یونایتد
Finished
۱۸:۳۰
داگنهام و رد بریدج
۰
۲
گاتشید
Finished
۱۸:۳۰
استلیق اف سی
۲
۱
Braintree Town FC
Finished
۱۸:۳۰
هالیفکس تون
۰
۰
الدرشوت توون
Finished
۱۸:۳۰
Harrogate Town FC
۱
۲
آبسفیلت یونایتد
Finished
۱۸:۳۰
Havant & Waterlooville FC
۲
۳
ورکسهام
Finished
۱۸:۳۰
Salford City FC
۱
۳
دوور اتلتیک
Finished
۱۸:۳۰
ستون یونایتد
۰
۱
بارو
Finished
۱۸:۳۰
  Israel لیگ شرطبندی شمال الف
اخی اککو
۰
۲
زیری تامرا
Finished
۱۲:۳۰
  Spain دسته افتخاری نوجوانان - گروه VII
Ud Alzira
۲
۱
Elche CF
Finished
۱۴:۳۰
  Brazil پائولیستا , سری الف 2
پیراسیسابا
-
-
سائو برناردو اف سی اس پی
inprogress
۲۲:۳۰
  Belgium دسته یک ب , مرحله دوم
سنت گیلویس
-
-
کی‌اس‌وی روسلار
inprogress
۲۳:۰۰
اود-هورلی لوون
۳
۰
کی وی سی وسترلو
Finished
۱۹:۳۰
  Turkey Amateur لیگ , گروه 3
ترابزون
۲
۰
ماگالان اسپور
Finished
۱۳:۳۰
  Brazil سرسری , سری آ , دومین مرحله
فروویارو
-
-
Barbalha CE
inprogress
۲۲:۳۰
  Germany Amateur لیگ منطقه ای شمال
تی اس وی هاولس
۱
۰
VfL Oldenburg
Finished
۱۶:۳۰
اولدنبورگ
۱
۲
هانوفر 96 ||
Finished
۱۶:۳۰
  Brazil Brasiliense
Capital CF DF
-
-
Taguatinga EC DF
inprogress
۲۲:۰۰
  Argentina برتر سی
اکسورسیونیستاس
-
-
اسپورتیو ایتالیا
inprogress
۲۳:۳۰
سنترال کوردوبا د روساریو
-
-
سان مارتین دی بورزاکو
inprogress
۲۳:۳۰
لوجان
-
-
Gral Lamadrid
inprogress
۲۳:۳۰
پوروینر
-
-
دپورتیوو آرمنیو
inprogress
۲۳:۳۰
دپورتیوو مرلو
-
-
ارژانتین دی کویلمس
inprogress
۲۳:۳۰
  Finland 20 ساله ها اس ام
IF Gnistan
-
-
HJK Helsinki
Finished
۲۰:۳۰
  Peru لیگ ذخیره
Deportivo San Martin
-
-
د کاجامارکا
Finished
۱۹:۱۵
Carlos A Manucci
-
-
Ayacucho FC
بازی شروع نشده است
۲۳:۰۰
  Brazil Copa do Nordeste
ویتوریا BA
-
-
سیرا
inprogress
۲۲:۳۰
CS Sergipe SE
-
-
باتوفوگو
inprogress
۲۲:۳۰
ا بی سی
-
-
سی آر بی آل
inprogress
۲۲:۳۰
  Argentina برتر ب ملی
نیوا شیکاگو
-
-
سانتامارینا تاندیل
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
براون د آدروگیو
-
-
Club Atletico Temperley
inprogress
۲۳:۳۰
Central Cordoba Sde
۱
۰
دالمین
Finished
۰۴:۳۰
لوس آندس
-
-
اگروپکاریو ارژانتین
inprogress
۲۳:۳۰
فررو کاریل استی
-
-
ای سی کورودوبا
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
  Ecuador Serie A
ناسیونال
۱
۳
اس دی آکاس
Finished
۰۳:۴۵
CD Olmedo
-
-
CD America De Quito
inprogress
۲۳:۳۰
  Thailand لیگ 2 تایلند
Kasetsart University FC
۱
۲
ارمی یونایتد
Finished
۱۴:۳۰
  Argentina اردوگاه دسته برتر
سان لورنزو دی آلماگرو رس
۲
۱
نیولس اولد بویس
Finished
۱۵:۳۰
  Brazil اردوگاه پاراباانو
CS Paraibano PB
-
-
Nacional AC PB
inprogress
۲۲:۳۰
  Venezuela دسته برار , اپرتورا
کارابوبو
-
-
پرتگوسا
inprogress
۲۳:۳۰
داو انزوتگیو
-
-
Llaneros De Guanare FC
inprogress
۲۳:۰۰
  Spain Division de Honor Juvenil - Grupo IV
Recreativo Huelva
-
-
آلمریا
Finished
۱۹:۳۰
  Italy سری س , جیرونه ب
سامبندتس کالسیو
-
-
فانو
بازی شروع نشده است
۲۳:۱۵
SSD Vis Pesaro 1898
۰
۱
آلبینولف
Finished
۱۷:۰۰
سادتیرول
۴
۰
گوبیو 1910
Finished
۱۷:۰۰
ترامو کالاسیو
۱
۱
مونزا
Finished
۱۷:۰۰
Ternana Calcio
۰
۲
تریستینا کالسیو
Finished
۱۷:۰۰
ویسنزا کالسیو
۰
۰
فرمانا
Finished
۱۹:۰۰
رناته
۱
۱
پوردنون سالسیو
Finished
۱۹:۰۰
فرالپیسالو
۳
۰
راونا کالسیو
Finished
۱۹:۰۰
گیانا ایرمینیو
۱
۱
Virtus Vecomp Verona
Finished
۲۱:۰۰
Rimini FC 1912
-
-
Imolese Calcio
بازی شروع نشده است
۲۳:۰۰
  Brazil پرنامبوسانو , سری الف 1 , مرله اول
ناتیکو
-
-
فلامنگو د ارکووردا پی عی
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
  Brazil مینیرو , مودلو 1
تومبنسی
-
-
ویلا نوا
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
  Argentina برتر ب
المیرات برون
-
-
اتلتیک فنیکس
inprogress
۲۳:۳۰
CA Defensores Unidos
-
-
ALL Boys
inprogress
۲۳:۳۰
  Japan سوپر جام
کاواساکی فرونتیل
۱
۰
اوراوا رد دیامونس
Finished
۰۸:۰۵
  Brazil پائولیستا , سری الف 3
سائو کارلوس اس پی
-
-
بارتوس
inprogress
۲۲:۳۰
  Brazil گویانو , دسته 1
آپارکیدنس گو
-
-
ویلا نوا
inprogress
۲۳:۳۰
  Hungary لیگ برتر فوتبال مجارستان
اسزومباتثلی هالداس
۱
۲
زدساری
Finished
۱۹:۳۰
دبرسنی vsc
۲
۱
فرنکراوسی
Finished
۱۶:۳۰
پعسکاس اکادمیا
۰
۱
اوجپست
Finished
۱۹:۳۰
دیوسجیوری
۲
۱
بوداپست هونود
Finished
۱۹:۳۰
Kisvarda FC
۰
۰
پاکسی
Finished
۱۹:۳۰
MTK Budapest FC
۱
۳
ویدوتون
Finished
۲۲:۰۰
  Scotland لیگ یک
ایردریونیانس
۰
۱
Brechin City
Finished
۱۸:۳۰
فیفه اف سی
-
-
Stenhousemuir FC
Cancelled
۱۸:۳۰
Montrose FC
۲
۰
فورفار آتلتیک
Finished
۱۸:۳۰
ریت روورز
۰
۱
اربروات اف‌سی
Finished
۱۸:۳۰
استرانرائر
۰
۳
Dumbarton FC
Finished
۱۸:۳۰
  Czech Republic لیگ
بوهومیانس
۰
۱
اسکی سیگما اولومکو
Finished
۱۷:۳۰
1 FK Pribram
۳
۲
فاستوا زلین
Finished
۱۷:۳۰
اسلواکو
۲
۰
کاروینا
Finished
۱۷:۳۰
بانیک اوستراوا
۲
۱
اسلوان لیبرس
Finished
۱۹:۳۰
  India سوپر لیگ هند
جمشیدپور اف سی
۱
۴
پان سیتی
Finished
۱۷:۳۰
  Bahrain لیگ برتر
ریففا
-
-
الحیدد
Cancelled
۱۷:۳۵
اریفا
-
-
ال - موهارراق
Cancelled
۱۹:۰۰
ال-شابّاب
۴
۰
AL Hala
Finished
۱۹:۰۰
  Wales لیگ برتر , دور حذفی
کاردیف متروپولیشن یونیورسیتی
۳
۰
لاندودنو اف سی
Finished
۱۸:۰۰
  Sweden جام اسلواکی , گروه 6
Karlstad BK
۱
۲
سیریوس اف کی
Finished
۱۸:۳۰
  Guatemala لیگ ملی , کلاوسورا
Deportivo Iztapa
-
-
ژلاجو ام سی
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
  Scotland قهرمانی
Alloa Athletic
۰
۲
Partick Thistle
Finished
۱۸:۳۰
دانفرمیلین اتلتیک
۱
۰
اینورنس کالیدونیان تیستل
Finished
۱۸:۳۰
گرینبوک مورتون
۰
۰
AYR United
Finished
۱۸:۳۰
کویین اوف د سوعد
۰
۱
دونده یونایتد
Finished
۱۸:۳۰
Ross County
-
-
فاکریک
Cancelled
۱۸:۳۰
  Algeria لیگ 1
جی اس سائورا
-
-
کنستانتین
Cancelled
۲۰:۳۰
جی اس سائورا
۲
۰
تادجنانت
Finished
۲۰:۳۰
  Uruguay دسته برار , اپرتورا
Juventud De Las Piedras
-
-
اتلتیکو فینیکس مونته ویدئو
inprogress
۲۳:۳۰
لیورپول مانتویدیو
-
-
ناسیونال
inprogress
۲۳:۳۰
رامپلا جونیرز
-
-
پروجرسو
inprogress
۲۳:۳۰
  Kuwait لیگ برتر
العربی
۰
۲
الکویت
Finished
۱۷:۲۰
النصرکویت
۲
۰
Al-Shabab
Finished
۱۷:۲۰
  Argentina دسته برتر , زنان
Racing Club
-
-
CA River Plate (Arg)
inprogress
۲۳:۳۰
  Panama لیگ برتر ذخیره
اتلتیکو ایندپندینت
-
-
الیانزا اف سی
inprogress
۲۳:۳۰
  Morocco بوتولا
مغرب اتلتیک تتون
۱
۱
اتحاد تانگر
Finished
۱۷:۳۰
Mouloudia Club of Oujda
۲
۱
کاسم مراکش
Finished
۱۷:۳۰
هاسیما
۳
۱
المپیک د خوریبگا
Finished
۱۹:۳۰
  Poland Puchar Polski, Women
UKS SMS Lodz
۳
۱
Azs Pwsz Walbrzych
Finished
۱۳:۳۰
  Greece لیگ فوتبال
ارگوتلیس
۱
۰
ای او سی_ کیسامیکوس
Finished
۱۶:۳۰
  Germany لیگ
فورتونا کولوگن
۱
۳
Eintracht Braunschweig
Finished
۱۶:۳۰
سونهوف گروساسپچ
۳
۲
Krefelder FC Uerdingen 05
Finished
۱۶:۳۰
اس سی پریوسن مانستر
۰
۰
اوسنابراک
Finished
۱۶:۳۰
هالسچر
۰
۰
اسپورت فروند لوته
Finished
۱۶:۳۰
کارلسراهر
۰
۱
1 FC Kaiserslautern
Finished
۱۶:۳۰
اس وی میپن
۳
۰
Energie Cottbus
Finished
۱۶:۳۰
  Slovakia سوپر لیگ
میچالووس
۱
۰
SKF Sered
Finished
۱۶:۳۰
نیترا
۱
۳
اف کی زلزیارن پودبرزووا
Finished
۱۶:۳۰
ام اف کا روزومبروک
۴
۰
ویون زلاته موراوس
Finished
۱۶:۳۰
آث ترنسین
۳
۰
اف کی سنیکا
Finished
۱۶:۳۰
زلینا
۱
۱
اسپارتاک ترناوا
Finished
۱۶:۳۰
داک 1904دوناجسکا
۰
۱
اسلوان براتیسلوا
Finished
۱۸:۳۰
  Uganda جام
بول
۴
۱
Bukedea Town Council Fc
Finished
۱۶:۳۰
  Malaysia سوپر جام
کداج
۴
۰
KL Felda United FC
Finished
۱۶:۳۰
میلاکا یونایتد
۱
۱
پاهانگ
Finished
۱۶:۳۰
پی‌کی‌ان‌پی
۲
۳
Petaling Jaya City FC
Finished
۱۶:۳۰
  Germany Amateur لیگ منطقه ای جنوب غربی
اس سی فریبورگ 2
۲
۰
FK 03 Pirmasens
Finished
۱۶:۳۰
  Germany Amateur لیگ منطقه ای شمال شرقی
FSV Optik Rathenow
۱
۰
Bischofswerdaer FV 1908
Finished
۱۶:۰۰
اف‌اس‌وی واکر نوردهاوسن
-
-
ویکتوریا برلین
Cancelled
۱۶:۰۰
التگلنیک
۳
۱
اوبرلاسیتز نگرسدورف
Finished
۱۶:۰۰
  Syrian Arab Republic لیگ سوریه
هاتتن
-
-
Nawair Sc
inprogress
۱۵:۳۰
  Turkey Amateur لیگ , کیرمیزی گروه
توزلااسپور
۱
۳
منمن بیلیدی اسپور
Finished
۱۴:۰۰
Manisa Buyuksehir Belediyespor
۴
۰
Tarsus Idman Yurdu
Finished
۱۴:۰۰
بوگساسپور
۱
۰
بندرماسپور
Finished
۱۴:۰۰
  Turkey Amateur لیگ , گروه 2
بیرگرام بیلیدیسوپور
-
-
دوزساسپور
بازی شروع نشده است
۱۴:۰۰
  Turkey Amateur لیگ , بیاز گروه
بورو بلیدیسی بودرومسپر
۱
۱
نیجد بلدیسپور
Finished
۱۴:۰۰
ایوپسور
۱
۳
کسیورنگوچو
Finished
۱۴:۰۰
Ankara Demirspor
۰
۱
سامسونسپور
Finished
۱۴:۰۰
  Turkey Amateur لیگ , گروه 1
Sile Yildizspor
-
-
Hekimoglu Trabzon
بازی شروع نشده است
۱۴:۰۰
  India لیگ گوا
سالگوسار اس سی
-
-
Guardian Angel Sports Club
بازی شروع نشده است
۱۳:۴۵
  India لیگ یک
ایزوال
۱
۲
باگان
Finished
۱۲:۰۰
کرال اف سی
۱
۱
ایندیانا اروو
Finished
۱۵:۰۰
  Turkey Amateur سوپر لیگ 21 ساله ها
آخیسار بلدیه اسپور
۲
۱
انکاراگوچو
Finished
۱۱:۳۰
بورسااسپور
۴
۰
کایکور ریزسپور
Finished
۱۱:۳۰
فنرباغچه
۳
۱
اتیکر کونیسپور1922
Finished
۱۲:۳۰
  Costa Rica Liga de Ascenso, Clausura, Group 2
AD Juventud Escazucena
-
-
AS Puma Generalena
inprogress
۲۳:۳۰
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید